Powrót do strony głównej
Oferta Specjalna » Zobacz
O nas

Ula Włodarczyk

Ula śpiewa od małego. W związku z takimi przejawami talentu rozpoczęła naukę w szkole muzycznej w klasie skrzypiec. Bo chyba do tego najbardziej się nadawała. Jednak jej chęci twórcze mijały się z oczekiwaniami nauczycieli i w połowie 5-tej klasy zmieniła szkołę porzucając (niestety dla rodziców, a na szczęście dla uszu nauczycieli) kształcenie muzyczne.

Pogrywała sobie czasem w domu na czym tam akurat mogła, aż w roku 2001 została zwerbowana przez zespół KINGSTON - grający piosenkę żeglarską (także własną) i przerabiający piosenki inne. Grała tam na skrzypcach oraz dośpiewywała gdzie popadło i co pasowało (albo się Uli wydawało, że pasuje...) Przez ponad trzy lata zespół występował w łódzkich pubach, startował w konkursach oraz uświetniał (?) swoją obecnością rozmaite imprezy harcerskie. Po rozpadzie zespołu Ula zajęła się studiami i innymi sprawami.

Po kilkumiesięcznej przerwie znów wróciła do klimatów szantowych dzięki wakacie w Canoe. Na początek grała na skrzypcach i dośpiewywała gdzieniegdzie, a po zmianach personalnych obecnie śpiewa, gra na przeszkadzajkach i z rzadka dogrywa na skrzypcach.

Zodiakalny Bliźniak. Raz nie może usiedzieć na miejscu, kiedy indziej tak się zasiedzi, że nawet czapeczkę na szydełku udzierga ;-)