Powrót do strony głównej
Oferta Specjalna » Zobacz
O nas

Piotrek Romanowski

Przygodę z muzyką rozpoczynał jako mały "kajber" dźwigając - podobno większy od niego akordeon na wszystkich imprezach rodzinnych ;). W szkole podstawowej przyszła pora na akordeon elektroniczny szumnie zwany keyboard'em ;) a później już gitara (najpopularniejszy instrument w ZHP ;)).

Przygodę z piosenką żeglarską rozpoczął w liceum w zespole Bliżej Wiatru. W 2001 roku dołączył do Canoe, gdzie do dzisiaj jest etatowym gitarzystą, aranżuje piosenki a czasem nawet coś zaśpiewa...
Indywidualista - zawsze chadza swoimi ścieżkami. Jego zainteresowania to elektroakustyka, programowanie, realizacja dźwięku itd... Posiada patent sternika jachtowego.

  • Data ur: 14.06.1982 - Bliźniak :D
  • Stan cywilny: kawaler...
  • Wykształcenie: Politechnika Łódzka - elektrotechnika + informatyka
  • Zawód: Informatyk - architekt / programista

Inspiracje muzyczne czerpie z wielu źródeł, całkowicie różnych nurtów muzycznych. Nie obce są mu folk irlandzki, poezja śpiewana, pieśni a cappella, ale również rock czy pop. Jego zainteresowanie wieloma gatunkami muzycznymi usłyszeć można w naszych utworach.

Zdecydowanie za dużo czasu spędza przed komputerem... Zupełnie nie interesują go gry, a mimo to potrafi 16 godzin dziennie wpatrywać się w monitor...