Powrót do strony głównej
Oferta Specjalna » Zobacz
O nas

Grali z nami

Dorota Walenta
Dorota Walenta Współzałożycielka zespołu - śpiewała z nami do 2005 r. Magister ekonomii. Sternik jachtowy, mł. instruktor żeglarstwa związana z agencją żeglarską Skipper. Wyszkoliła wielu adeptów żeglarstwa.
Olga Martyńska
Olga Martyńska Skrzypaczka. W zespole od 2003 r. do 2004 r. Wcześniej rodzynek zespołu "Prezes i załoga". Magister zarządzania. Sternik jachtowy z dużym doświadczeniem, zwłaszcza morskim. Szczęśliwa mama ;-).
Kasia Sawiak
Kasia Sawiak Współzałożycielka zespołu - grała z nami do 2003 r. Skrzypaczka, wokalistka, aranżer. Obecnie szczęśliwa mama. Magister muzykologii. Harcmistrz z krwi i kości, żeglarsko nie zrzeszona.
Maciek Twardowski
Maciek Twardowski Gitarzysta basowy. Grał z nami od początku do 1999 r. oraz wiosną 2004 r.
Mariusz Bożyk
Mariusz Bożyk Zmienił Maćka od 1999 r. do 2004 r. Gitarzysta basowy. W latach 90-tych podpora grupy "Sekstans". Magister inż. elektryk z wykształcenia, z zawodu informatyk. Obecnie szczęśliwy i dumny tata. Sternik jachtowy, instruktor żeglarstwa.
Rafał Tomczyk
Rafał Tomczyk Współzałożyciel zespołu - grał z nami do 2001 r. Gitarzysta wokalista kompozytor i aranżer pierwszych utworów Canoe. Zanim do nas trafił śpiewał w zespole "Matpilers". Można go czasem zobaczyć z nami na scenie choć występuje w zupełnie innej roli ;-)). Magister wychowania muzycznego. Żeglarz jachtowy.

Wszystkim gorąco dziękujemy za współpracę! Gdyby nie Wy, nie bylibyśmy dzisiaj tu, gdzie jesteśmy.