Powrót do strony głównej
Oferta Specjalna » Zobacz
O nas

Nasze małe Canoe zbudowaliśmy w Łodzi w 1998r. i tu nadal jest nasz "port macierzysty". Jesteśmy zespołem specjalizującym się w muzyce żeglarskiej. Przez parę lat "bujania" na scenach Festiwali i Przeglądów Piosenki Żeglarskiej zostaliśmy laureatami wielu z nich (zobacz nasze Osiągnięcia). Po trzech latach istnienia, wydana została kaseta zatutułowana "Fale".

W ciągle rozrastającym się repertuarze mamy cały wachlarz propozycji i każdy znajdzie coś dla siebie. Nastrojowe refleksyjne ballady o miękkim "kobiecym" brzmieniu mieszają się tutaj z opowieściami o twardym marynarskim życiu, bitwach morskich, nie brakuje również standardów uprawianego przez nas gatunku a wszystko wiąże zawsze porywający do tańca folk z różnych stron świata z przewaga nurtów irlandzkich i celtyckich.

Jeżeli dawno nie widziałeś nas na scenie to wybierz się koniecznie na spotkanie z Canoe, a przekonasz się, że nasza muzyka wciąż się zmienia przyjmując coraz ciekawsze formy i brzmienia.

Skład zespołu:

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, że warto z nami spędzić wieczór zajrzyj do działu Muzyka i posłuchaj co na Ciebie czeka tam gdzie jesteśmy my... Koncert Canoe to świetny pomysł na dobrą zabawę i oderwanie się od codzienności. Zajrzyj do działu koncerty i wybierz najlepsze miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych. My na pewno tam będziemy...

Do zobaczenia...